Nikdo se mě neptal jestli se chci narodit. Tak ať mi teď nikdo neřiká jak mám žít…..!

Kokain

4. dubna 2007 v 17:19 |  Drogy :(
KOKAIN

Kokain je stimulační látka, vyráběná z rostliny koka, která stejně jako extáze nebo speed výrazně podporuje produkci serotoninu a dopaminu v mozku.
Získává se z rostliny koka, která roste divoce v Andách Jižní Ameriky. Koku pěstovali již staří indiáni a 90 % z nich dodnes žvýká denně 6 dkg lístků koky, jež obsahuje mimojiné také vitamin C.
Můžeme ji nazvat drogou bohatých, protože je velmi drahá ( narkoman za ni denně utratí asi 2 000 Kč! A obchod s kokainem je nejvýnosnější ilegální obchod na světě.
Kokain se vyrábí máčením listů koky v benzinu. Tím vzniká hydrochlorid, který je kyselý, a proto se může vdechovat, ale nedá se kouřit- kyselina by vám zničila plíce. Je také rozpustný ve vodě, čehož se využívá při nitrožilní aplikaci.
Způsoby aplikace: 1) vtírání do dásní 2)injekční- do žil 3)šňupání nosem
(kokain se z nosní sliznice rychle vstřebává do krve) - nejčastější způsob
Účinky: dostaví se za několik vteřin a trvají pouze 30-40 minut. Kokain celkově povzbuzuje nervový systém a zvýšené sebevědomí, pokles chuti k jídlu, kolísání nálad. Působí jako afrodiziakum. Po aplikaci a odeznění příjemné reakce může trvat těžká kocovina a často přicházejí silné deprese a vyčerpání, což narkomané řeší další dávkou.
Dávka: šňupání - 30 až 40 mg, intravenosně - cca 20 mg
denní množství přijímané drogy je velmi individuální a pohybuje se od desetin gramu až do 2 g. Cena za dávku je asi 400 Kč. Vzhled: bílé krystalky bez zápachu s nahořklou chutí.

MOŽNÉ ÚMRTÍ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gery gery | 14. července 2007 v 20:00 | Reagovat

jaj

2 fero fero | 22. července 2007 v 10:44 | Reagovat

čusok gery, chci tě zeptat otazku, chcu bejt taky pankáč jako ty, kde bereš fet, chci taky abych byl stejně tak dobrej pankáč jako ty.Ses si udělal piercing na ocasovi, a na obočí, mam mi povidala že vypadam ako kokot, ale vona vím howno kráva, polil sem ji vařící vodou, a vyfakoval sem ji, teď sem tvrdej pankáč, najde se nějakej pankáč taky z Prahy, že by sme šli skopat, ty černý huby, morgoše,skiny a feťáky.Napiš mi sem gery.Já ti odepišu

3 Punk-s-notdead Punk-s-notdead | 9. července 2009 v 15:37 | Reagovat

fero: víš o čem je vůbec punk?! si asi debil ne?! =<

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.