Nikdo se mě neptal jestli se chci narodit. Tak ať mi teď nikdo neřiká jak mám žít…..!

něco o skupině

25. března 2007 v 12:42
Punk+rock+emo+pop=My chemical romance

Složení: Gerard Artur Way-zpěv
Robert Bryar-bicí
Frank Anthony lero-kytara
Michael James Way-baskytara
Raymond Toro Ortiz-kytara

Diskografie: I Brought You My Bullets,You Brought My Your Love(2002)
Three Cheers For Sweet Revenga (2004)
Life On The Murder Scene DVD(2006)
The Black Parade(2006)
Gepard Way kterého babička učila kreslit, zpívat a vystupovat a který hraje v kapelách od 11 let, začal psát texty a na pomoc si pozval svého kamaráda Matta Pelissiera, kterého později vystřídal Bob Bryar.

Ray Toro v té době prakticky doopravdy nehrál na kytaru zhruba tři roky. Šel na zkoušku do jejich podkroví a skončilo to tak, že byl naprosto unešený Gerardovým stylem hudby a psaním. Jeho hudba byla vážně temná, ostrá a přitom v sobě měla neurčité prvky popu. Mikey, Gerardův bratr začal hrát na baskytaru a brzy se k nim připojil Frank, aby zaujal místo druhého kytaristy.

Tak vznikla kapela My Chemical romance. V roce 2002 vydali první album s názvem "I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love", které obsahovalo 13 písní. Album "Three cheers for sweet revenge" vydali v roce 2004 a obsahuje hity I´m not Ok nebo Helena. Nejpozději v roce 2006 chtějí začít pracovat na novém, v pořadí už třetím albu. Dnes jsou MCR jednou z nejžádanějších kapel na důležitých turných v Americe a jsou na dobré cestě stát se nejlepší rockovou kapelou desetiletí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eylonwai Eylonwai | Web | 28. května 2007 v 14:34 | Reagovat

Vím, že tady toho máš opravdu moc, což smekám, ale mohl(a?) bys tady toho o MCR mít trochu víc... :)....ale jinak opravdu dost dobrej blog....vážně se mi líbí....

Eylonwai

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.