Nikdo se mě neptal jestli se chci narodit. Tak ať mi teď nikdo neřiká jak mám žít…..!

Johnyho hlášky

24. března 2007 v 13:27 |  Sex Pistols
Johnyho hlášky:
"Nevěřím na svatbu, hypotéky a vesnický usedlosti."
Listopad 1976

"Nic, to bylo sprostý. Další otázku."
Prosinec 1976


"Nezměníme se. Když nám někdo bude chtít radit, co máme dělat, pošlem ho do prdele. Proto taky máme problémy s nahrávacíma společnostma.
Červen 1977

"Lidi strašně milujou lži, že jo? To je ten problém, kurva. Lidi si moc rádi přečtou snůšku žvástů. No koukněte, jsou to grázlové, narkomani, každou noc strávěj v orgiích."
Červen 1977

"My jsme jediná poctivá kapela, která se za ty dva miliónů let s touhle planetou srazila."
Červen 1977

"Říkej to, co si myslíš."
Červen 1977

"Proti sexu? To bysme se nejmenovali Sex Pistols, kdyby sme měli něco proti sexu. Nenávidím lásku. Nemáme žádnou písničku o lásce. Na nějaký Lááááááska, opravdová láááááska, tak hluboko jak se oceán vlévá, teda zvysoka serem. Nemáme rádi lásku. Jsou to kecy."
Červen 1977

"Nemám žádný prapodivný socialistický názory jako Joe Strummer - syn velvyslance. Já nemám proti čemu bojovat. Já vím, jaký to je, žít ve stoce."
Červen 1977

"Nastavuj druhou tvář moc často a za chvíli v ní máš žiletku."
Červen 1977

"Myslíme vážně to, co říkáme. Nahrávací společnost je tu od toho, aby prodávala desky, ne aby diktovala podmínky."
Červen 1977


"Většina takzvanej inteligentních lidí věří spíš tomu, co si přečtou v Daily Mirroru, i když vědí, že tyhle noviny jsou jen brak. Čet jsem je celý léta a ty jejich žvásty jsou jen plný nenávist, dětinskosti a stupidnosti. Myslel jsem, že to všichni vědí. To jsem se ale seknul. Lidi rádi věřej největším nesmyslům."
Červenec 1977

"Překvapilo mě, že nás nezavřeli za velezradu."
Srpen 1977

"Sid je filozof skupiny."
Srpen 1977

"Never mind the bollocks (Ser na to, že je tu bordel), to Steve vždycky říkal. Je to jeho průpovídka... von je to sprosťák. Nepáře se s tím, jakýpak krámy. Bezva! Takže Bordel prošel! Bordel! Bordel! Bordel!"
Září 1977

"Nemyslete si, že nás nenávidíte víc, než my vás."
Prosinec 1977

"Říkali jsme mu Vicious (hnusák), protože to nebyl hnusák, on je takový velký děcko, co se cpe sladkostma. Jen se na něj koukněte."
Prosinec 1977

"Nemám zájem debatovat s vypatlanejma lidma."
Prosinec 1977

"Punk je tu pro ty, co o něj stojí. Jestli je mrtvej, tak mi prosím vás ukažte jinou možnost? Ukažte mi aspoň jedinou. Mě nic nenapadá. Jediný co je mrtvý, je Malcom McLaren."
Červenec 1978

"Johnny Rotten - to jsem já. Jak jinak bych si měl říkat? To snad je sakra jasný. Johnnyho Rottena číslo dvě nenajdete, i když se o to Malcom McLaren snaží. Ale zbytečně."
Červenec 1978

"Muselo to skončit. Už se to zvrhávalo do Rolling Stones."
Prosinec 1978

"Bože umíte si představit, že by tohle byla socialistická země? To by bylo strašný, ve dne v noci by na ulicích vyřvávala vážná muzika. Všichni by chodili v šedejch uniformách a plátěnejch čepicích, lidový kluby jako v Rusku. To by bylo příšerný."
Prosinec 1978

"Kulturu vstřebávám skrz prdel."
Únor 1986

"Nesnáším hašiš. Nesnáším hippies a jejich názory. Nesnáším dlouhý vlasy. Nesnáším hospodský skupiny. Jsem proti těm, co jenom nadávaj na Top Of The Pops a sami nedělaj nic."
Listopad 1986

"Musíme odrovnat celej samotnej ten systém superskupin. Skupiny jako Who nebo Stones jsou pobuřující. Jsou dobrý leda tak ve vydělávání prachů. Jsou děsně nabubřelý."
Listopad 1986

Sid Vicious o Johnny Rottenovi

"John jenom žárlí, protože já jsem mozek skupiny. Já jsem napsal všechny písničky, hned od začátku, ani jsem ještě nebyl ve skupině. Byli tak vedle, že museli chodit za mnou, protože nemohli sami nic vymyslet."
Červen 1977
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.